Wish Titan

68.5 cm
    Materiál
    grafit/titan

Squashová raketa Wish Titan 9910

Jedná se o ultra lehkou squashovou raketu Wish Titan 9910. Raketa je určena pro pokročilé a závodní hráče. Je vyrobena z kombinace grafitu a titanu. Výplet má sílu 14 - 16 kg. Hmotnost squashové rakety i s výpletem je 165 - 175 g. Raketa nabízí výhodný poměr výkon/cena.

• pěkný design
      • dobrá cena
      • solidně se s ní hraje.
      • nulová životnost (možná jen vadný kus)

Tuto raketu jsem si vybral protože byla za výbornou cenu vzhledem k její hmotnosti,designu a materiálu.
      Má zkušenost je taková,že ještě v den kdy mě byla doručena jsem si šel zahrát a vydržela pouze 3 sety a během hry aniž bych s ní dal ránu do podlahy nebo stěny tak prasklo jedno rameno. (to jsem ješte neviděl) Prostě jsem se po vyhraném podání podíval a byla prasklá.
      Jinak se s ní hrálo dobře (škoda že jen chvíli)
      Doporučuji ostatním snad trefíte na dobrý kus.
      Nyní ji budu reklamovat u Kubišta sport kde jsem ji koupil tak uvidíme jak se k tomu postaví.
      Pokud reklamaci uznají koupím si ještě minimálně jednu tuto raketu.
      Výsledek sem napíšu.